smartfinance

לקוחות מספרים

קישור לכתבה

מירן ורועי: "זה הדבר הטוב ביותר שעשינו במשך 10 שנות זוגיות"

המלצה - רועי ומירן

מירן ורועי מאיזור המרכז

קישור לכתבה

הלחץ והדאגה התחלפו באמונה בעצמנו והגרעון קטן מחודש לחודש. התהליך הזה חובה לכל זוג שרוצה להתנהל בצורה נכונה ולקבל כלים לחיים

המצב היה ממש לא טוב המון לחץ ודאגה של איך נגמור את החודש ומה יהיה חודש הבא…הרבה מריבות והאשמות אחד את השני ואף חוסר ודאות מה יקרה מחר.

החיים השתנו כמובן בהדרגה לטובה – גם בזוגיות. הנושא הכלכלי יותר מסודר ומאורגן עם יכולת לנהל בצורה נכונה את התקציב. התהליך שעברנו היה קשה ולאט לאט הטמענו את תהליך השינוי בפן האישי, הזוגי וכמובן הכלכלי.

התובנה המרכזית שלנו היא לדעת שיש לנו את היכולת לנהל את הכסף שלנו בצורה הנכונה ביותר והבנה שכל בזבוז מיותר יוביל לגרעון גדול. כמו אדם שמן שהרזה בצורה משמעותית ולא שומר על אורך חיים בריא ותזונה נכונה השמין בחזרה.

עבודה משותפת הייתה מאוד נעימה וכיפית. תחושת מקצועיות והעברת התהליך בצורה פשוטה ברורה ואת היכולת להבין וליישם. בנוסף תחושת אכפתיות להצלחת התהליך וניהול תקציב נכון עם המון סבלנות וכל הזמן שנדרש. נוצר תהליך של אמון ובטחון ובכל העברת לנו אמונה בעצמנו שאפשר להצליח בכל!

כן כמובן שנמליץ. מעבר לכך שנמליץ אנחנו חושבים שהתהליך הזה חובה לכל זוג שרוצה להתנהל בצורה נכונה ולקבל כלים לחיים.

כמובן בזכותך מורה טוב זה מורה לחיים. יש לך יכולת מקצועית שכשנמליץ לאחרים הביטחון והמקצועיות זה מה שמניע את התהליך עם שיתוף פעולה והתמדה יש הצלחה!

שירלי ונתן , אזור המרכז

קישור לכתבה

נתי מבחינתי "גורו" כלכלי. אמליץ בחום לכל הסובבים אותי!

אני בת 50 גרושה ואם לשתי בנות. מצבי הכלכלי אמנם יציב אך הפנסיה העתידית שלי נמוכה מאוד. פניתי לנתי על מנת להציל את מצבי העתידי בבוא מועד. הגעתי לנתי חסרת אונים, מאוכזבת מההתנהלות שלי עד היום. נתי אספה במרץ מסמכים, חשבונות, ביטוחים, כל מה שרק ניתן. שאלה, חקרה ובדקה. ואז בפגישה המיוחלת צץ האור – יש פתרון, יש תקציב. 4 חודשים של "עמידה בתנאים החדשים" מעקב של נתי, טלפונים, מיילים, עידוד….. השגתי דרך חדשה.

ההטמעה העיקרית בחיי – כמובן זו תחושת ביטחון ושליטה בחיי. השגתי פנסיה מכובדת עתידית, נגמלתי מרכישות מיותרות (בעיקר התמכרות לבגדים), ועשיתי סדר בתשלומים למוסדות מיותרים, כפילויות, מכשירים ניידים מיותרים וכד'

למרות שחשבתי שאורך החיים שלי יהפוך למצומצם עם המון ויתורים, גיליתי עולם חדש נפלא, אחריות, דרך חיים מחושבת, ביטחון הנאה.

כל אדם שנקלע למצב כלכלי לא נוח, שנמצא בהתלבטויות ובתכנון עתידי חייב לפנות לאיש מקצוע.

נתי מבחינתי "גורו" כלכלי. אמליץ בחום לכל הסובבים אותי!

עדית, יהוד

קישור לכתבה

התהליך שעברנו עזר לנו למצוא פתרון כלכלי ולהפחית את הלחץ והדאגות לעתיד!

היינו במצב של חובות, הלוואות, מינוס ותסכול. במהלך התהליך החיים שלנו השתנו לאופטימיות לעתיד טוב יותר. עכשיו אנחנו מחייכים. תוך שלושה חודשים של עבודה הגענו להישגים בולטים כמו: תקציב מאוזן וברור, תקשורת טובה יותר בינינו, הבנה ברורה יותר בכלכלת הבית ומוכנות לעשות שינויים נדרשים. התהליך שעברנו עזר לנו להפחית את הלחץ ודאגות לעתיד. המסר שלנו לאנשים במצב דומה: לא לפחד לקחת עזרה אפילו "שזה בושה". התהליך לימד אותנו להסתכל לטווח ארוך ולא רק לעכשיו. אנחנו עוד לא התגברנו על כל הפחדים לגמרי אבל רואים אור בקצה המנהרה. אם לסכם את התהליך בקצרה: אנחנו יצאנו לדרך חדשה עם הרגשה טובה שיש מישהו שעומד לצדנו ומבין אותנו.

 

דסמונד וסטייסי, חדרה

קישור לכתבה

בוודאי נמליץ לחברים שלנו לעבור תהליך דומה כי זאת ההחלטה הכי חשובה שלקחנו בשנים האחרונות!

נכנסנו לתהליך אימון וייעוץ לכלכלת המשפחה עם זוגיות במצב רגיש, חוסר אינטימיות, לחצים עקב המצב הכלכלי וגירעונות של כ- 5,000 ₪ בכל חודש. החיים שלנו השתנו משמעותית לטובה, יש עכשיו בקרה מסודרת, שיטת העבודה עם מעטפות מוצלחת, יש הרבה יותר רגוע נפשית והזוגיות שלנו טובה יותר. כבר במהלך התהליך הגענו להישגים רבים כמו לקיחת אחריות, עמידה בתקציב קבוע מראש, ניהול משאבים נכון, איפוס מצב החשבונות והתחלת החיסכון. במהלך התהליך כרטיסי האשראי שלנו בוטלו ולא הוחזרו מיוזמתנו וכן הפסקנו לצבור חובות. לסיכום העבודה עם נתי, אפשר להגיד שהייתה כימיה טובה מלכתחילה וגם הבנה של הצרכים כלפינו מצידכם. בוודאי נמליץ לחברים שלנו לעבור תהליך דומה כי זאת ההחלטה הכי חשובה שלקחנו בשנים האחרונות!

אורן ולירז, אשדוד

קישור לכתבה

נמליץ בחום על ייעוץ ואימון כלכלי שלכם!

לפני הייעוץ הייתה מאוד פזיזות לראות את מצב החשבון ולא את התקציב שברשותנו, קניות היה הבילוי העיקרי! ואשראי היה אמצעי הפופולרי! היינו תמיד במינוסים גדולים  ולוקחים הלוואה לזה היה חוזר על עצמו.

חיינו השתנו, יש לנו סדר בחשבון, יש תקציב, לכל דבר יש את הסכום המדויק

נתי תמיד הייתה שם במהלך השינוי וגם עזרה לראות את המציאות והעתיד בהכי ברור שיש וגם לקרוא את כל המסמכים הפיננסיים שלא היה בכלל ברור לנו תמיד. בזכות נתי דברים הלכו חלק וברור.

נמליץ בחום על ייעוץ ואימון כלכלי שלכם!

ליאור ואופירה, הרצליה

ניר ושרון, איזור המרכז

מצליחים לצמצם הוצאות ב 10,000 ₪ כל חודש. העבודה איתך הייתה מקצועית, מטלטלת ומשנה חיים. נמליץ מאד!!!

לפני הפגישה איתך חיינו במינוס תמידי, היינו רבים על כסף, כל חודש טלפון מהבנק, אין חסכונות, הרבה ריבים וחוסר שקט נפשי.

כיום אנחנו חיים במסגרת התקציב, מצליחים לצמצם הוצאות ב 10,000 ₪ כל חודש והשקט הנפשי חזר.

העבודה איתך הייתה מקצועית, מטלטלת ומשנה חיים. נמליץ מאד!!!

ניר ושרון, איזור המרכז

חן ודורון, אזור המרכז

בתהליך זה היום אתה למטה מחר אתה למעלה

לפני התהליך היינו במינוס גבוה, מצב כלכלי ירוד, הרבה ויכוחים וכעסים, מתח ביחסי זוגיות, תסכול, הרגשה שהמצב לא ישתנה ורק ידרדר.

בעקבות התהליך הצלחנו להוריד את המינוס משמעותי ולהתנהל בצורה מסודרת ויעילה. נפתרו הוויכוחים והחלוקת דעות, הכול ברור ומתואם מראש. ביחד ננצח!

העבודה משותפת היתה מדהימה. שיתוף פעולה, אוזן קשבת לצרכינו. נתי (לויט) נעימה, עדינה, אכפתית, מיוחדת וחייכנית. מודים לך מקרב לב על היחס האישי ועל הרצון לעזור. מודים על הכול!

חן ודורון, אזור המרכז

גיא וסיגל מאיזור המרכז

השגנו חיסכון משמעותי בהוצאות והשגנו זוגיות מחודשת

המצב המשפחתי והכלכלי שלנו לפני הפגישה היה קטסטרופה! כמעט גירושין וקריסה כלכלית טוטאלית.

לאחר התחלת התהליך – הדברים נעשו בהירים, נעשתה חשיבה זוגית משותפת ואנחנו נכון להיום אופטימיים והעתיד נראה וורוד. הצלחנו להבין את מצבנו לאשורו, השגנו חיסכון משמעותי בהוצאות והשגנו זוגיות מחודשת.

העבודה הייתה מסודרת, סדורה, עם תהליך מובנה של עבודה נכון. אתם אנשים נעימים, קשובים, יצירתיים, לא שיפוטיים, חיוביים.

האם תמליצו לחברים / מכרים / משפחה במצב דומה לעבור תהליך כזה? כמובןבוודאי!

 

גיא וסיגל מאיזור המרכז

ת. ש. מאשדוד

ההחלטה לקחת אתכם כמלווים איפשרה לנו כמשפחה לחלום, לפעול ולהצליח!

בטרם התחלנו את התהליך האימון הכלכלי היה ברור שההכנסות המשפחתיות היו נאות, אולם מידי חודש נאלצנו לפרוע תוכניות חיסכון על מנת לכסות מינוסים וגירעונות שנוצרו מידי חודש בחודשו בחשבון הבנק.  עובדה זו הביאה למתחים רבים בתוך הבית.

 

עם תחילת התהליך נוצר שיח ודיאלוג ביננו כבני זוג אודות תמונת העתיד הכלכלי שלנו כמשפחה. לראשונה הרגשנו שותפים באמת למהלכים הכלכליים.  כל בני המשפחה שותפו בתהליך ולוקחים חלק באחריות של התכנון הכלכלי ויישום התוכנית הכלכלית. כמשפחה אנחנו צועדים עקב בצד אגודל עם התוכנית שהותוותה ומצפים לשיפור משמעותי בעתיד.

 

העבודה המשותפת שיקפה לנו את מצבנו העגום בתחום הכלכלי. יחד עם זאת הראתם לנו את האור בקצה המנהרה. במהלך התוכנית גילתם סבלנות והבנה לצרכים האישיים שלנו ובהתאם לכך נוצרה המחויבות שלנו בתהליך. במהלך כל הליווי הדגשתם כי התוכנית  תעוצב על פי בחירתנו והנתונים האישיים והכלכליים שלנו, הדגשתם את החשיבות של עשייה בחיוך, בדיאלוג.  מה שאיפשר התגייסות משותפת.

 

ממליצים מאוד וממליצים בחום. התכנון הכלכלי והצבת מטרות ארוכות טווח  דורשות אנשים מומחים בעלי ידע ואובייקטיבים. לפיכך, ההחלטה לקחת אתכם כמלווים איפשרה לנו כמשפחה לחלום, לפעול ולהצליח! אין לנו ספק שאחרים גם יכולים….

ת. ש. מאשדוד

י. ר. תל-אביב

זה היה תהליך של למידה גם ברמה התפיסתית לכסף וגם ברמת הכלים לביצוע

לפני הפגישה היו לנו מינוסים הולכים ונצברים. חוסר שליטה. כל כמה חודשים לוקחים הלוואה על מנת לכסות את המינוס. חוסר אונים ותחושה שהכסף מנהל אותנו ולא להיפך.

ההישגים העיקריים במהלך התהליך הם: צמצום הוצאות, ניהול לפי תקציב, שיטת המעטפות ותחושה של שליטה. התובנה המרכזית היא שצריך תכנון מקדים! להחליט באופן מושכל על מה רוצים להוציא את הכסף.

מבחינתנו זה היה תהליך של למידה גם ברמה התפיסתית לכסף וגם ברמת הכלים לביצוע.

י. ר. תל-אביב

ד. ז. מנס ציונה

החיבור הראשוני בין נתי לביננו היה טוב וחזק מאוד. נוצר אמון הדדי – דבר שהוביל לזרימה חיובית של התהליך והשגת תוצאות מהירות

היינו חוסר וודאות כלכלית, הוצאות גדולות יותר מהכנסות, פחד להיכנס למינוס בבנק, מונעים מעצמינו הנאות ביום-ביום, מתח ועצבים בבית. במהלך התהליך עברנו שינוי תפיסה – איך לנהל את עצמינו ואת סדר העדיפות שלנו. הלחץ בחיי המשפחה ירד – אין ויכוחים ומריבות על כסף. התובנה המרכזית היא שעם שינוי קטן בתפיסה ובחשיבה אפשר להגיע לשינוי גדול באורח החיים ולניהול התקציב.

החיבור הראשוני בין נתי לביננו היה טוב וחזק מאוד. נוצר אמון הדדי – דבר שהוביל לזרימה חיובית של התהליך והשגת תוצאות מהירות

ד. ז. מנס ציונה

ל. י. מאזור הדרום

החלט ממליצים לכולם לעבור תהליך זהה!

בהחלט ממליצים לכולם לעבור תהליך זהה!

 

יש לציין כי תחילה הייתה בנו מן הסקפטיות שלא כמו רבים לא הגענו מתוך מצוקה כלכלית וזה מה שיפה בתהליך. נתתם לנו הכוונה המבוססת על הידע הרב שלכם בתחום, דבר שבתת מודע משרה תחושת ביטחון בעשיה העכשווית ואמונה לצמיחה וגדילה עתידית.

 

לפני התהליך המצב היה – אנדרלמוסיה: הכנסות גבוהות מהממוצע, הוצאות גבוהות אף הן, חוסר שליטה, בזבזנות יתר, חוסר החלטיות, חוסר הסכמה בנוגע לאפיקי השקעות וחוסר מעורבות כלכלית מצד ל. חיינו את היום ולא נתנו את הדעת לעתיד הרחוק

 

העבודה הייתה נעימה ומהנה. במהלך התהליך נחשפנו לעובדות שלא היינו ערים לגביהם חלקן טובות וחלקן פחות. תחילה בוצעה חפירה לעומק בחשבונות הבנק שלנו ובדיקה מעמיקה על אופן ההתנהלות הכלכלית שלנו. בנוסף ניתנה התייחסות לאופי העבודה של י. וההשלכות העתידיות.      לסיום ניתנו מגוון המלצות ועצות שחלקן כבר מיושמות הלכה למעשה.

 

לסיכום: תודה תודה תודה!

ל. י. מאזור הדרום

חגי ומזל, ממרכז הארץ

נמליץ בחום! עברנו תהליך חשוב ומשמעותי ובעיקר - אנו רואים את האור בקצה המנהרה - תודה!

המצב היה גרוע, מינוס מתמיד, הלוואות וקושי רב לסגור את החודש. החיים שלנו השתנו לחלוטין בעיקר בחשיבה, חושבים על מה שיש ולא על מה "צריך". מחושבים יותר ומנסים לעמוד בתקציב החודשי – יש יותר שיתוף פעולה בזוגיות. התובנה המרכזית – אחריות כלכלית כלפי המשפחה שלנו. חשיבה לטווח רחוק לעתיד טוב יותר לבנות.

עברנו תהליך משמעותי בחיים, תהליך של אימון ושל חשיבה אחרת לגבי התקציב והניהול הכלכלי בחודשי. השיחות במפגשים תרמו לנו מאוד וגרמו לנו להיות מגויסים ומכווני מטרה להצליח.

חגי ומזל, ממרכז הארץ

זוג צעיר מאזור המרכז

אנחנו מרגישים שיפור גדול ומשתדלים מאוד להקפיד על ניהול התקציב.

התחלנו את התהליך במינוס 17,000 ₪ והלוואות בהיקף של כ – 120000 ₪. במהלך התהליך השינוי היה גדול. בהתחלה שינוי תפיסתי וחשיבתי, והבנת המשמעות של סחרור חובות. בהמשך, בתחום המעשי – צמצום ההוצאות וניסיון להתאים אותם לרמת ההכנסות וכן החשיבות של חסכון. אנחנו מרגישים שיפור גדול ומשתדלים מאוד להקפיד על ניהול התקציב. כמו כן, הצלחנו להטמיע את החשיבות של ניהול תקציב נכון, ואת ההבדל בין ניהול החשבון לניהול התקציב. שלושת ההישגים העיקריים מבחינתנו: 1. חשיבה על העתיד והיערכות לקראת מטרות; 2 הבנת החשיבות של ההקפדה על התהליך (כחלק מהבנת סחרור חובות) ;  3 "דין פרוטה כדין מאה"- כל הוצאה מחושבת, וגם הקטנה ביותר.

זוג צעיר מאזור המרכז

משפחה מאזור ירושלים

התהליך שעברנו אתכם הוביל אותנו להרבה יותר בקרה ושליטה.

לפני הפגישה היו בננו חילוקי דעות במספר נושאים. אני שמח לומר שלאחר הפגישות הרבה מאוד חילוקי הדעות בננו נפתרו ובעזרתכם. המצב הכלכלי היה לא טוב, בעיקר בגלל חוסר ידיעה וחוסר שליטה בהוצאות, וזה שונה בעזרתכם. התהליך שעברנו אתכם הוביל אותנו להרבה יותר בקרה ושליטה. השגנו ידע, שליטה בהוצאות והבנה שצריך שינוי. לסיכום, צברנו ידע חשוב, התנהלות פיננסית טובה ואחראית יותר. יש לציין גם שאלכס ונתי התנהלו ברגישות ובהבנה לאורך כל התהליך. בוודאי נמליץ לחברים ומשפחה במצב דומה לעבור תהליך כזה.

משפחה מאזור ירושלים

משפחה מראשון לציון

בהחלט נמליץ לחברים ומשפחה לעבור תהליך דומה כי מדובר בחוויה פוקחת עיניים

לפני הפגישה המצב הכלכלי היה לא טוב. גרעון חודשי גדול מאוד שלא נראה מצב שבו אפשר לשפר את רמת החיים. במהלך התהליך צורת החיים שלנו השתנתה בכך שמשימוש בכסף ללא חישוב וללא התחשבות בהכנסות מול הוצאות, למדנו לחיות לפי מאזן מסודר הכולל תקציב לכל מטרה. ההישגים שלנו בתהליך הם: שינוי במקום העבודה, העלאת שכר ועמידה בפיתויים. הצלחנו לפתור בעיה של ההידרדרות מחודש לחודש והגדלת הגירעון. התובנה הייתה כי יש לעבוד לפי מאזן הכנסות מול הוצאות. העובדה שבמהלך כל התהליך לא ניתנה לנו ההרגשה כי שופטים אותנו או מעבירים ביקורת על דרך חיינו אפשרה עבודה משותפת נעימה מאוד. היה נוח במהלך כל התהליך לשתף וללמוד מכם הרבה מאוד דברים. שמחים שזכינו להכיר אתכם וללמוד מכם. בהחלט נמליץ לחברים ומשפחה לעבור תהליך דומה כי מדובר בחוויה פוקחת עיניים אשר נותנת אפשרות לצאת ממצב לא טוב ואף לגדול ולצמוח. תודה!

משפחה מראשון לציון

משפחה מאזור המרכז

העבודה המשותפת הייתה בונה, עניינית, מקצועית, תומכת ונעימה.

לפני הפגישה היינו במצב כלכלי שהלך והדרדר מחודש לחודש. השתדלנו תמיד לנהל אורח חיים צנוע אבל הקריטריון היחידי להוצאת הוצאה היה מידת הצורך בה ולא האם יש לנו כסף עבורה. במהלך התהליך בנינו תכנית כלכלית לטווח ארוך מתוך כוונה להגיע לגיל הפרישה במצב כלכלי מאוזן שיאפשר המשך חיים נוח ובטוח. הצלחנו להטמיע התנהלות אחראית יותר של הוצאותינו הכלכליות תוך התייחסות מתמדת לגבולות האפשרויות. כמו כן, הופסקה ההתדרדרות חסרת השליטה על חיינו הכלכליים וקיבלנו כלים יעילים ללקיחת אחריות על ההתנהלות שלנו. העבודה המשותפת הייתה בונה, עניינית, מקצועית, תומכת ונעימה. לא ריככתם את תמונת המציאות הקשה והבאתם אותנו להתבונן בה, תוך שמירה על אוירה טובה, הומור וללא שיפוט. ברור לנו שאנחנו יכולים להמשיך להיעזר בכם במידת הצורך. בהחלט נמליץ לחברים / משפחה לעבור תהליך דומה, ולעבור אותו אתכם!

 

משפחה מאזור המרכז

WhatsApp chat