המלצה של טלי

"נתי ליוותה אותנו בתהליך הלא פשוט הזה, קשובה וקשוחה בו זמנית. בזכותה עשינו סדר בראש ובניירת, היא בנתה לנו תקציב ונתנה כלים להתמודד עם מצבים חדשים ומאתגרים ולעמוד במשימות. זה לקח זמן והיה קשה בצורה קיצונית אבל הרווחנו שלווה, בטחון ואור בקצה המנהרה."

מאז שקיבלתי את המשכורת הראשונה שלי הייתי במינוס. בזבזתי אותה עוד לפני שקיבלתי. הייתי מלווה מחברות ונשארת בלי כלום ביום של המשכורת. ככה נמשך לאורך עשרות שנים.

הקמתי משפחה, ילדתי ילדים ועדיין התנהלנו לפי אותו עיקרון. לקחנו הלוואות כדי לטוס, כדי לקנות דברים לבית, לדברים שצצו בהפתעה.. הייתי בטוחה שמחובתי לתת לילדיי ולמשפחה את כל מה שצריך בכל מחיר. שנינו עבדנו במקומות מסודרים וזה נתן תחושה של בטחון מסוים. "יהיה בסדר, נסתדר".. אף פעם לא עשיתי חשבון, לא ספרתי, לא ניהלתי תקציב. ידעתי שחייבים לחסוך אבל מה לעשות – לא מצליחים. פחדתי להיכנס לאתר הבנק ובסוף כל חודש ניהלתי רומן עם הבנק כדי למצוא פתרונות למינוס ולחריגות. משכורת אחת כיסתה את כל ההלוואות ועל השנייה ניסינו לחיות. עד שיום אחד נכנסתי לחרדה כי הבנתי שאני לא מצליחה לצאת מזה, אנחנו מתחפרים והפחד על עתיד הילדים השתלט עליי. הבנתי שאני צריכה עזרה…

מצאתי את נתי דרך האינטרנט. חייגתי וקבענו להיפגש. הפגישה הייתה קשה וטראומטית, היינו בהלם – וזה מה שגרם לנו להתנער ולרדת לקרקע. דרך החשיבה שלנו התגלתה כשגויה והרסנית.

נתי ליוותה אותנו בתהליך הלא פשוט הזה, קשובה וקשוחה בו זמנית. בזכותה עשינו סדר בראש ובניירת, היא בנתה לנו תקציב ונתנה כלים להתמודד עם מצבים חדשים ומאתגרים ולעמוד במשימות. זה לקח זמן והיה קשה בצורה קיצונית אבל הרווחנו שלווה, בטחון ואור בקצה המנהרה. נתי מלווה ומכוונת אותנו עד היום.

אני בטוחה ששיחת טלפון הגורלית ההיא הצילה אותנו מהתרסקות ושמה התחלה לדרך חשיבה וחיים חדשה.

טלי

אשדוד

5/5

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

לחצו לצ'אט
דילוג לתוכן