שירלי ונתן, מהמרכז הבראה כלכלית

"הלחץ והדאגה התחלפו באמונה בעצמנו והגרעון קטן מחודש לחודש. התהליך הזה חובה לכל זוג שרוצה להתנהל בצורה נכונה ולקבל כלים לחיים"

המצב היה ממש לא טוב המון לחץ ודאגה של איך נגמור את החודש ומה יהיה חודש הבא…הרבה מריבות והאשמות אחד את השני ואף חוסר ודאות מה יקרה מחר.

החיים השתנו כמובן בהדרגה לטובה – גם בזוגיות. הנושא הכלכלי יותר מסודר ומאורגן עם יכולת לנהל בצורה נכונה את התקציב. התהליך שעברנו היה קשה ולאט לאט הטמענו את תהליך השינוי בפן האישי, הזוגי וכמובן הכלכלי.

התובנה המרכזית שלנו היא לדעת שיש לנו את היכולת לנהל את הכסף שלנו בצורה הנכונה ביותר והבנה שכל בזבוז מיותר יוביל לגרעון גדול. כמו אדם שמן שהרזה בצורה משמעותית ולא שומר על אורך חיים בריא ותזונה נכונה השמין בחזרה.

עבודה משותפת הייתה מאוד נעימה וכיפית. תחושת מקצועיות והעברת התהליך בצורה פשוטה ברורה ואת היכולת להבין וליישם. בנוסף תחושת אכפתיות להצלחת התהליך וניהול תקציב נכון עם המון סבלנות וכל הזמן שנדרש. נוצר תהליך של אמון ובטחון ובכל העברת לנו אמונה בעצמנו שאפשר להצליח בכל!

כן כמובן שנמליץ. מעבר לכך שנמליץ אנחנו חושבים שהתהליך הזה חובה לכל זוג שרוצה להתנהל בצורה נכונה ולקבל כלים לחיים.

כמובן בזכותך מורה טוב זה מורה לחיים. יש לך יכולת מקצועית שכשנמליץ לאחרים הביטחון והמקצועיות זה מה שמניע את התהליך עם שיתוף פעולה והתמדה יש הצלחה!

-ונתן-לאמוג1-e1452332305686

שירלי ונתן

אזור המרכז

5/5

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

לחצו לצ'אט
דילוג לתוכן