אודות נתי לויט ייעוץ וליווי כלכלי

נתי לויט ליווי וייעוץ כלכלי

אודות

נתי לויט - יועצת כלכלית

נעים להכיר, אני בוגרת הטכניון ובעלת תואר MSc בניהול מאוניברסיטת הרטפורדשייר באנגליה. אני בעלת הסמכה לגישור וחברה באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל. מילאתי תפקידים בכירים בארץ ובחו"ל במהלכם ניהלתי מאות עובדים ותקציבים של עשרות מיליוני שקלים. 

לאורך כל חיי הייתי פעילה חברתית ובערו בי תחושת השליחות והרצון לעזור לאנשים סביבי: הדרכה בצופים, שירות כקצינת ת"ש בצבא, התנדבות בעמותת פעמונים ופעילויות רבות נוספות. היום, אני משלבת את הצד הרך והאנושי הזה, עם הידע והניסיון הניהולי פיננסי שלי, כדי לעזור למשפחות שבוחרות בי – להצליח באמת לשנות את חייהן. אני עובדת בשיטה ייחודית ומתקדמת, המשלבת כלים מתחומי האימון והגישור, כדי להבטיח את ההצלחה שלכם – החל מיציאה מהמינוס והחובות, דרך חיסכון ליעדים החשובים למשפחה ועד להגעה לעצמאות וביטחון כלכלי.

היום אני מעמידה את הידע המעשי והניסיון הרב שצברתי לרשות המשפחות שאני מלווה, ומעניקה להן ייעוץ ואימון כלכלי. 

תחומי ההתמחות שלי:

במהלך השנים ליוויתי בהצלחה מעל 500 משפחות ויחידים, סייעתי להם להיחלץ מהקשיים הכלכליים ולצאת לדרך חדשה ובטוחה. אני מאמינה שכל אחד יכול להצליח לשפר את מצבו הכלכלי כשיש לו את הכלים המתאימים והליווי הנכון.

נתי לויט
מאמנת ויועצת כלכלית

נתי-לויט-יועצת-כלכלית

השינוי הכלכלי, בעיני, הוא לא רק מספרים. החלק הקשה יותר הוא השינוי הרגשי וההתנהגותי. אני מלווה משפחות כדי שיצליחו באמת לעשות את השינוי הזה.

אני מזמינה אתכם לעשות עכשיו
את הצעד הראשון לשינוי

התקשרו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

רוצה לעשות את הצעד הראשון
לבניית הביטחון הכלכלי?

צרו קשר לתיאום פגישה:

או חייגו:

לחצו לצ'אט
דילוג לתוכן